D.C.M. Ján Majerik

Náhradné diely

Ponúkame ND BOSCH pre dieselové palivové systémy (filtre, žhaviče, batérie,) a špecializované náhradné diely vstrekovacích systémov

Čo u nás nájdete?

Pre dohľadanie konkrétnych komponentov na Vaše vozidlo môžete použiť nižšie uvedený katalóg dielov od firmy BOSCH. Pre akékoľvek otázky spojené nákupom náhradných dielov a pri dopyte špecializovaných dielov nás prosím kontaktujte.

Máte záujem?

V prípade záujmu o naše služby nás prosím kontaktujte telefonicky alebo pomocou kontaktného formulára.

  Čo o nás hovoria naší zákazníci

  Najlepšou vizitkou našej kvality sú naši spokojní zákazníci. Pozrite sa na ich skutočné skúsenosti a dozviete sa, prečo sú s nami spokojní.

  Zuzana Chudíková
  Zuzana Chudíková
  3 August 2023
  Profesionálne služby, skvelí odborníci a super komunikácia. Odporúčam👍
  Viktor Blaho
  Viktor Blaho
  2 August 2023
  Prijemny personal, dobre sluzby
  Jan Oslanec
  Jan Oslanec
  17 Máj 2023
  Ďakujem personálu neskutočne ochotný poradiť a podeliť sa o informácie Doručenie na druhý deň po objednaní. Vrelo doporučujem ,,👍👍👍
  Peter Žilka
  Peter Žilka
  14 Január 2023
  Super prístup veľmi ochotný poradiť rýchla oprava
  Marián Striženec
  Marián Striženec
  14 Február 2022
  Ochota pomôcť a vyriešiť problém. Dobrá cena, za mňa vysoká úroveň odbornosti. Nikdy som nemal žiaden problém s ich prácou a službami. Odporúčam.
  Marek Hančin
  Marek Hančin
  6 Jún 2021
  OK…
  Jakub Oselský
  Jakub Oselský
  17 Február 2021
  Profesionálna, priama a priateľská komunikácia. Čerpadlo/vstrekovače spravené na čas. Pán Majerík je ochotný a trpezlivý človek. Môžem len odporučiť.
  Andrej Lenghart
  Andrej Lenghart
  10 November 2019
  Vynikajúci servis, jeden z mála kde im ešte stále ide o spokojnosť zákazníka a nie len o jeho peniaze. Mal som problém s čerpadlom VP44. Po skúsenosti s predchádzajúcim autorizovaným servisom Bosch, kde mi vrátili čerpadlo po repase v horšom stave ako keď som ho tam zaniesol na repas (samozrejme reklamacia neuznaná, vždy to bola chyba niekoho iného, len nie ich), som sa na základe kladných referencii z rôznych automobilových fór rozhodol skúsiť tento servis. A neľutujem. Férové jednanie, ústretový prístup, navrhnutých niekoľko možností, ako vyriešiť môj problém. Vzhľadom na to, že som bol v časovej tiesni, som zvolil ten najrýchlejší spôsob. I keď z ponúkaných riešení samozrejme najdrahší (ale v porovnaní s tým koľko zo mňa vytiahli v predchádzajúcom servise, to bolo stále lacnejšie), no som maximálne spokojný. Auto odvtedy šlape ako hodinky. Tento servis môžem len a len odporúčať.

  Máte nejaké otázky?

  Neváhajte nás kontaktovať